Strona WWW

Lekka atletyka

Pierwsze jesienne starty już za nami z mniejszymi lub większymi sukcesami :)

Wystartowaliśmy w dwóch wtorkach lekkoatletycznych na Targówku (13.09.16 i 21.09.16), Środzie lekkoatletycznej przy Gim.94 Na Uboczu (14.09.16), w Memoriale B. Malinowskiego w biegach przełajowych (22.09.16) a także w zawodach lekkoatletycznych na Siekierkach (21.09.16).


DNIA 1 CZERWCA 2016 ODBYŁY SIĘ MISTRZOSTWA WARSZAWY W LEKKIEJATLETYCE DZIECI (ROCZNIK 2003 I MŁODSI) W RAMACH WARSZAWSKIEJ OLIMPIADY MŁODZIEŻY.

REPREZENTOWAŁO NAS 27 OSÓB. NASZE SUKCESY NA TEJ IMPREZIE:

I MIEJSCE W RZUCIE PIŁECZKĄ PALANTOWĄ DZIEWCZĄT : MARTA ŻAKIEWICZ

I MIEJSCE W RZUCIE PIŁECZKĄ PALANTOWĄ CHŁOPCÓW: JAKUB OLEJNICZAK

II MIEJSCE W RZUCIE PIŁECZKĄ PALANTOWĄ CHŁOPCÓW : MAXIME PASTORICA

III MIEJSCE W RZUCIE PIŁECZKĄ PALANTOWĄ CHŁOPCÓW : KRZYSZTOF KUŚMIEROWSKI

III MIEJSCE W SKOKU W DAL : MONIKA BREMBOR


DO FINAŁÓW WTORKÓW LEKKOATLETYCZNYCH TARGÓWEK 2016 ZAKWALIFIKOWAŁO SIĘ 13 NASZYCH ZAWODNIKÓW + SZTAFETA 6X200M. GRATULUJEMY I ZYCZYMY POWODZENIA 7.06.16

10.05.2016 WTORKI LEKKOATLETYCZNE OSiR TARGÓWEK:

60m
klasy III-IV

dziewczęta m. 4 Rek Kinga 2005 czas 10,19

chłopcy m. 5 Rek Sebastian 2005 czas 10,05

klasy V-VI chłopcy m. 3 Jakub Czuba 2004 czas 8,60

300m

klasy III-IV

dziewczęta m. 6 Sieradzka Hanna 2005 czas 1,03,01

chłopcy m. 5 Woźniak Kacper 2005 czas 54,16

klasy V-VI

dziewczęta m.1 Kalisiak Helena 2003 czas 48,03

                    m. 4 Festorowska Maria 2005 czas 52,81

chłopcy m. 3 Piątek Jakub 2004 czas 51,72

600m

klasy V-VI dziewczęta m. 2 Grabowska Olga 2003 czas 1,52,84

1000m

 klasy V-VI chłopcy m. 4 Bogucki Hubert 2003 czas 3,36,43

Skok w dal

klasy III-IV

dziewczęta m. 5 Rek Kinga 2005 wynik 3,40

chłopcy m. 3 Zelwak Maksym 2005 wynik 3,84

              m. 5 Rek Sebastian 2005 wynik 3,50

klasy V-VI chłopcy m. 4 Wołowicz Dominik 2005 wynik 4,45

Rzut piłeczka palantową

klasy III-IV chłopcy m. 7 Kulbicki Mateusz 2005 wynik 27m

                               m. 9 Woźniak Kacper 2005 wynik 27m

klasy V-VI

dziewczęta m. 3 Kalisiak Helena 2003 wynik 35m

chłopcy m. 5 Boguta Oskar 2004 wynik 38m

Sztafety:

klasy III-IV 4x100m  m. 5 czas 1,07,18 (Zelwak Maksym, Rek Kinga, Trych Michalina, Woźniak Kacper)

klasy V-VI 6x200m  m. 4 czas 3,17,85 (Grabowska Olga, Jakub Czuba, Maria Festorowska, Wołowicz Dominik, Boguta Oskar, Kalisiak Helena)

26.04.2016 WTORKI LEKKOATLETYCZNE OSiR TARGÓWEK:

60m

klasy V-VI chłopcy

m. 2 Wołowicz Dominik 2005 czas 8,53

300m

klasy V-VI dziewczęta

m. 3 Kalisiak Helena 2003 czas 50,37

m. 5 Festorowska Maria 2005 czas 54,48

klasy V-VI chłopcy

m. 6 Piątek Jakub 2004 czas 51,66

600m klasy V-VI dziewczęta

m. 1 Grabowska Olga 2003 czas 1,58,86

1000m klasy V-VI chłopcy

m. 6 Rutecki Wiktor 2003 czas 3,40,61

Skok w dal

klasy III-IV chłopcy

m. 2 Zelwak Maksym 2005  wynik 3,92cm

m. 4 Rek Sebastian 2005 wynik 3,52cm

klasy V-VI dziewczęta

m. 5 Festorowska Maria 2005 wynik 3,51cm

m. 6 Siewirska Karolina 2005 wynik 3,38cm

Rzut piłeczką palantową

klasy II-IV chłopcy

m. 2 Woźniak Kacper 2005 wynik 35m

klasy V-VI dziewczęta

m. 2 Kalisiak Helena 2003 wynik 36m

klasy V-VI chłopcy

m. 3 Szwedyc Patryk 2004 wynik 38m

m. 4 Boguta Oskar 2004 wynik 37,5m

m. 5 Rutecki Wiktor 2003 wynik 37m

Sztafeta 6x200m

m. 5  czas 3,22,30 (Grabowska Olga, Kalisiak Helena, Festorowska Maria, Grabowski Jan, Bogucki Hubert, Rutecki Wiktor)

 

 

Wtorki Biegacza 10.05.2016 wyniki:
400m chłopców rocznik 2005-2006

m. 6 Struzik Ignacy 2006 czas 1,27

600m dziewcząt rocznik 2003-2004

m. 1 Kalisiak Helena 2003 czas 2,08

600m chłopców rocznik 2003-2004

m. 2 Bogucki Hubert 2003 czas 2,06

Wtorki Biegacza 19.04.2016 wyniki:

400m dziewcząt rocznik 2005-2006

m. 5 Siewirska Karolina 2005 czas 1,28

400m. chłopców rocznik 2005-2006

m. 7 Struzik Ignacy 2006 czas 1,28

600m dziewcząt rocznik 2003-2004

m. 1 Grabowska Olga czas 2,05

m. 2 Kalisiak Helena czas 2,06


Wtorki Biegacza 12.04.2016 wyniki:

400m chłopców rocznik 2005-2006

m. 11 Ignacy Struzik 2006 czas 1,32

m. 16 Grabowski Jan 2005 czas 1,35

m. 19 Zelwak Maksym 2005 czas 1,37

m. 22 Jarosiński Jakub 2006 czas 1,40

600m dziewcząt rocznik 2004-2003

m. 1 Grabowska Olga 2003 czas 2,05

600m chłopców rocznik 2003-2004

m. 7 Jakub Czuba 2004 czas 2,26

 5 marca 2016 roku w Parku Kultury w Powsinie odbyły się Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza            w Biegach Przełajowych.

W konkurencji 1000m K dzieci (ur. 2003 i młodsi) wystartowała Olga Grabowska (ur. 2003), która została mistrzynią Warszawy i wi-ce mistrzynią Mazowsza w relacji klubowej.

Serdecznie Gratulujemy i życzymy powodzenia na Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w kwietniu.

W konkurencji 1000m M (ur. 2003 i młodsi) wystartowali również nasi najmłodsi koledzy:

Ignacy Struzik (ur. 2006), Antoni Kosmala (ur. 2006) oraz Jakub Czuba (ur. 2004).

Wszystkim gratulujemy i zyczymy dalszych sukcesów.

 

Zapraszamy do udziału w najbliższych imprezach biegowych z cyklu URSYNOWSKIE WTORKI BIEGACZA (tereny przed budynkiem Wydziału Ogrodnictwa i Architektury SGGW - wejście od ul. Rodowicza "Anody")

12.04.2016

19.04.2016

10.05.2016

24.05.2016


400m dziewczęta i chłopcy (urodzeni w 2007r. i młodsi)

400m dziewcz eta i chłopcy (urodzeni w 2006 i 2005r.)

600m dziewczęta i chłopcy (urodzeni w 2004 i 2003r.)

Współpraca

  • Biuro Sportu i Rekreacji
    m. st. Warszawy

  • Urząd Dzielnicy Ursynów
    m. st. Warszawy
  • Szkoła Podstawowa Nr 336
    w Warszawie
  • Gimnazjum Nr 94 w Warszawie

Aktualności

2018.07.19

SPORTOWO-SZKOLENIOWY OBÓZ LETNI NIEDZICA SIERPIEŃ 2018

TERMIN: 1.08.2018 - 10.08.2018
ZBIÓRKA: 1.08.2018 (ŚRODA) godz. 8.30 PARKING przy Arenie Ursynów ul. Pileckiego 122
POWRÓT:  10.08.2018 (PIĄTEK) około godziny 18
KARTA KWALIFIKACYJNA W DOKUMENTACH DO POBRANIA

<< <  Strona 2 z 21  > >>