Strona WWW

Piłka Ręczna

LIGA MŁODZICZEK 2017/2018 GRUPA B

DATA GOSPODARZ GOŚĆ WYNIK
1.10.17 MKS KARCZEW UKS KONTRA  27 : 16
15.10.17 UKS KONTRA MMKS JUTRZENKA II PŁOCK  
29.10.17 UKS JUTRZENKA JUNIOR CEGŁÓW UKS KONTRA 17 : 26
19.11.17 WKPR WESOŁA UKS KONTRA 5 : 42
3.12.17 UKS KONTRA MKS OCHOTA II 25: 18
  UKS KONTRA MKS KARCZEW  
  MMKS JUTRZENKA II PŁOCK UKS KONTRA  
  UKS KONTRA UKS JUTRZENKA JUNIOR CEGŁÓW  
  UKS KONTRA WKPR WESOŁA  
  MKS OCHOTA II UKS KONTRA  



LIGA MŁODZIKÓW 2017/2018 GRUPA A3



DATA GOSPODARZ GOŚĆ WYNIK
17.09.17 UKS KONTRA ULKS OLIMPIA RADZANOWO 31 : 16
17.09.17 UKPR AGRYKOLA II UKS KONTRA  14 : 20
1.10.17 UKS KONTRA UKPR AGRYKOLA II 25 : 20
1.10.17 UKS KONTRA UKPR AGRYKOLA I 22 : 34
8.10.17 UKPR AGRYKOLA I UKS KONTRA  33 : 23
8.10.17 ULKS OLIMPIA RADZANOWO UKS KONTRA  0 : 10


LIGA MŁODZIKÓW 2017/2018 FAZA FINAŁOWA

DATA GOSPODARZ GOŚĆ WYNIK
22.10.17 SKF WISŁA II PŁOCK UKS KONTRA  32 : 25
29.10.17 UKS KONTRA KS VICTORIA PIASECZNO 27 :26
05.11.17 UKPR AGRYKOLA I UKS KONTRA  35 : 18
12.11.17 KPR ROKIS I RADZYMIN UKS KONTRA 34 : 31
19.11.17 UKS KONTRA UKS WILANOWIA I  20 : 27
10.12.17 MUKS 21 I PŁOCK UKS KONTRA 31 : 25
17.12.17 UKS KONTRA UKS NIKE CIECHANÓW  
  UKS KONTRA SKF WISŁA II PŁOCK  
  KS VICTORIA PIASECZNO UKS KONTRA  
  UKS KONTRA UKPR AGRYKOLA I  
  UKS KONTRA KPR ROKIS I RADZYMIN  
  UKS WILANOWIA I UKS KONTRA  
  UKS KONTRA MUKS 21 I PŁOCK  
  UKS NIKE CIECHANÓW UKS KONTRA  




LIGA 2016/2017 - II FAZA ROZGRYWEK MŁODZIKÓW


DATA ZESPÓŁ ZESPÓŁ WYNIK
05.11.2016 UKS KONTRA MKS MAZUR I SIERPC 24 : 17
13.11.2016 SKF WISŁA I PŁOCK UKS KONTRA 36 : 23
20.11.2016 UKS KONTRA SKF WISŁA II PŁOCK  24 : 17
27.11.2016 UKS KONTRA MTS LIDER RADOM  22 : 18
11.12.2016 UKS WILANOWIA WARSZAWA UKS KONTRA 21 : 25
18.12.2016 KS WARSZAWIANKA W-WA UKS KONTRA 21 : 30
15.01.2017 AZS AWF WARSZAWA UKS KONTRA 18 : 37
22.01.2017 MKS MAZUR I SIERPC UKS KONTRA 22 : 24
29.01.2017 UKS KONTRA SKF WISŁA I PŁOCK 23 : 26
05.02.2017 SKF WISŁA II PŁOCK UKS KONTRA  17 : 21
05.03.2017 MTS LIDER RADOM UKS KONTRA  27 : 32
12.03.2017 UKS KONTRA UKS WILANOWIA WARSZAWA  32 : 22
02.04.2017 KS WARSZAWIANKA W-WA UKS KONTRA  26 : 25
09.04.2017 UKS KONTRA AZS AWF WARSZAWA  31 : 17


ROZGRYWKI WOJEWÓDZKIE DZIEWCZĄT O MIEJSCA I - VI


DATA ZESPÓŁ ZESPÓŁ WYNIK
21.01.2017

UKS KONTRA

MKS KARCZEW

UKS VARSOVIA

UKS KONTRA

 11 : 16

12 : 9

04.02.2017

UKS WILANOWIA

UKS ZIELONKA

UKS KONTRA

UKS KONTRA

 18 : 9

17 : 11

05.04.2017

MKS KARCZEW

KPR ROKIS RADZYMIN

UKS KONTRA

UKS KONTRA

 16 : 14

19 : 16

18.03.2017 WOLNE WOLNE  
01.04.2017

UKS KONTRA

UKS KONTRA

KPR ROKIS RADZYMIN

UKS ZIELONKA

 14 : 16

10 : 16

22.04.2017

UKS KONTRA

UKS VARSOVIA

UKS WILANOWIA

UKS KONTRA

 


ROZGRYWKI WOJEWÓDZKIE CHŁOPCÓW O MIEJSCA IX-XII

DATA ZESPÓŁ ZESPÓŁ WYNIK
21.01.2017

UKS KONTRA

UKS KONTRA

UKS WILANOWIA II

MKS MAZUR SIERPC

 13 : 12

18 : 16

04.02.2017 WOLNE WOLNE  
11.03.2017

UKS WILANOWIA II

SKF WISŁA II PŁOCK

UKS KONTRA

UKS KONTRA

 11 : 16

18 : 19

01.04.2017

UKS KONTRA

MKS MAZUR SIERPC

SKF WISŁA II PŁOCK

UKS KONTRA

 21 : 8

13 : 17


 LIGA 2016/2017 - 1 FAZA ROZGRYWEK MŁODZIEŻOWYCH UKS KONTRA

MŁODZICY, CHŁOPCY, DZIEWCZĘTA 

 

MŁODZICY - NIEDZIELA CHŁOPCY - SOBOTA DZIEWCZĘTA - SOBOTA

25.09.2016

WOLNE

 

 

01.10.2016

UKPR Agrykola 1 (W-wa)

1. UKPR Agrykola 1 - UKS Kontra

16 : 9

4. UKS Kontra - SPR Siedlce

19 : 10

01.10.2016

WOLNE

 

 

02.10.2016

UKS Kontra (gospodarz)

1. UKS Kontra - UKPR Agrykola

31 : 23

2.MKS Mazur2 - MKS Mazur1

3. MKS Mazur 2 - UKPR Agrykola

4. UKS Kontra - MKS Mazur1

22 : 20

15.10.2016

UKS Niedźwiadek (wyjazd)

2. SPR Siedlce - UKS Kontra

10 : 23

4. UKS Niedźwiadek - UKS Kontra

13 : 13

 

 

 

 

08.10.2016

WOLNE

 

 

 

 

 

 

09.10.2016

MKS Mazur 1 (wyjazd)

2. MKS Mazur 2 - UKS Kontra

15 : 18

3. MKS Mazur 1 - UKS Kontra

12 : 21

 

29.10.2016

UKPR Agrykola 2 (W-wa)

3. UKPR Agrykola 2 - UKS Kontra

12 : 21

5. UKPR Agrykola 3 - UKS Kontra

8 : 27

 

 

22.10.2016

KS Zawkrze Mława (wyjazd)

 1. KS Zawkrze - UKS Kontra

16 : 17

2. UKS Wilanowia - UKS Kontra

20 : 16

 16.10.2016

UKS Nike Ciechanów (wyjazd)

2. UKPR Agrykola - UKS Kontra

20 : 32

4. UKS Nike - UKS Kontra

23 : 29

 

 

 

 

12.11.2016

UKS Kontra (gospodarz)

1. UKS Kontra - UKPR Agrykola 3

22 : 11

2. UKS Niedźwiadek - SPR Siedlce

3. UKPR Agrykola 2 - UKPR Agrykola 3

4. UKS Kontra - UKS Niedźwiadek

7 : 12

5. SPR Siedlce - UKPR Agrykola2

 

 

06.11.2016

MKS Znicz Pruszków (wyjazd)

1. MKS Znicz - UKS Kontra

8 : 14

2. UKS Kontra - UKS Wilanowia

 16 : 21

 

 

 

 

23.10.2016

UKPR Agrykola (W-wa)

2. UKS Kontra - MKS Mazur2

 

4. UKS Kontra - UKS Nike

 

 

26.11.2016

Wolne

 

 

 

 

26.11.2016

UKS Kontra (gospodarz)

1. UKS Kontra - MKS Znicz

17 : 4

2. KS Zawkrze - MKS Znicz

3. UKS Kontra - KS Zawkrze

20 : 12

 

 

 10.12.2016

UKPR Agrykola 3 (W-wa)

3. UKS Kontra - UKPR Agrykola 2

5. UKS Kontra - UKPR Agrykola 1

 




LIGA 2015/2016 - FAZA FINAŁOWA ROZGRYWEK MŁODZIEŻOWYCH

 

MŁODZICY-NIEDZIELA CHŁOPCY-SOBOTA

6.12.2015

UKS KONTRA

1. UKS NIEDŹWIADEK WĘGRÓW - UKS KONTRA

 19 : 20

4. MUKS CZARNI REGIMIN - UKS KONTRA

35 : 23

 5.12.2015

UKS NIEDŹWIADEK WĘGRÓW

1. UKS KONTRA - UKS NIEDŹWIADEK WĘGRÓW

28 : 12

3. UKS KONTRA - UKS WILANOWIA I

11 : 19

24.01.2016

MTS LIDER RADOM

2. UKS KONTRA - UKS WILANOWIA I

22 : 27

3. UKPR AGRYKOLA - UKS KONTRA

28 : 16

 19.12.2015

KS VICTORIA PIASECZNO

2. UKS WILANOWIA I - UKS KONTRA

17 : 12

3. UKS NIEDŹWIADEK WĘGRÓW - UKS KONTRA

13 : 15

21.02.2016

UKS NIEDŹWIADEK WĘGRÓW

1. UKS KONTRA - UKS NIEDŹWIADEK WĘGRÓW

27 : 31

3. UKS KONTRA - MUKS CZARNI REGIMIN

23 : 37

 23.01.2016

MUKS 21 PŁOCK

1. UKS KONTRA - MUKS 21 I PŁOCK

19 : 24

3. UKS KONTRA - SKF WISŁA I PŁOCK

17 : 24

6.03.2016

UKPR AGRYKOLA WARSZAWA

2. MTS LIDER RADOM - UKS KONTRA

13 : 28

4. UKS KONTRA - UKPR AGRYKOLA

15 : 31

 20.02.2016

KS MAZUR SIERPC

1. UKS KONTRA - MKS MAZUR SIERPC

11 : 13

3. UKS KONTRA - UKPR AGRYKOLA

16 : 18

20.03.2016

MTS LIDER RADOM

1. UKS KONTRA - MTS LIDER RADOM

24 : 20

3. UKS WILANOWIA I - UKS KONTRA

25 : 16

 27.02.2016

UKS KONTRA

1. UKPR AGRYKOLA - UKS KONTRA

12 : 24

4. KS VICTORIA PIASECZNO - UKS KONTRA

15 : 21

10.04.2016

UKS KONTRA

1. UKS KONTRA - MUKS 21 I PŁOCK

20 : 33

4. UKS KONTRA - MUKS 21 II PŁOCK

26 : 32

 12.03.2016

KS VICTORIA PIASECZNO

1. UKS KONTRA - KS VICTORIA PIASECZNO

16 : 12

3. MKS MAZUR SIERPC - UKS KONTRA

16 : 17

24.04.2016

MUKS 21 PŁOCK

2. MUKS 21 II PŁOCK - UKS KONTRA

4. MUKS 21 I PŁOCK - UKS KONTRA

 19.03.2016

UKS KONTRA

1. MUKS 21 I PŁOCK - UKS KONTRA

19 : 18

4. SKF WISŁA I PŁOCK - UKS KONTRA

20 : 21

 

LIGA 2015/2016 - DRUGA FAZA ROZGRYWEK DZIEWCZĄT

 

DATA I ORGANIZATOR  

                 MECZE I WYNIKI                             

23.01.2016 ZUKS MUTKA I ZIELONKA  

UKS KONTRA - KS ZAWKRZE MŁAWA

11 : 15

KPR ROKiS 2 RADZYMIN - UKS KONTRA

11 : 12

27.02.2016 KS ZAWKRZE MŁAWA   WOLNE
12.03.2016 UKS JUTRZENKA JUNIOR I CEGŁÓW  

UKS JUTRZENKA JUNIOR I - UKS KONTRA

10 : 15

UKS KONTRA - ZUKS MUTKA I ZIELONKA

21 : 20

19.03.2016 UKS KONTRA WARSZAWA  

UKS KONTRA - ZUKS MUTKA II ZIELONKA

22 : 17

UKS KONTRA - UKS JUTRZENKA JUNIOR I CEGŁÓW

19 : 9

9.04.2016 KPR ROKiS II RADZYMIN  

UKS KONTRA - KS ZAWKRZE MŁAWA

:

KPR ROKiS II RADZYMIN - UKS KONTRA

:

16.04.2016 ZUKS MUTKA II ZIELONKA  

ZUKS MUTKA II ZIELONKA - UKS KONTRA

:

KS ZAWKRZE MŁAWA - UKS KONTRA

:

 

    LIGA 2015/2016 – 1 FAZA ROZGRYWEK MŁODZIEŻOWYCH - WYNIKI

 

MŁODZICY – NIEDZIELA

CHŁOPCY – SOBOTA

DZIEWCZĘTA - SOBOTA

20.09.2015

WOLNE

19.09.2015(W)

KS VICTORIA PIASECZNO

 1. VICTORIA-KONTRA    12 : 24

 4. KONTRA-RADZYMIN II 26 : 11

19.09.2015

WOLNE

27.09.2015

WOLNE

26.09.2015

RADOM

WOLNE

26.09.2015

WOLNE

04.10.2015(W)

MTS LIDER RADOM

 1. RADOM-KONTRA  14 : 18

 4.KONTRA-WARSZAWIANKA 32:14

03.10.2015

WOLNE

 

03.10.2015

WOLNE



11.10.2015

WOLNE

10.10.2015(G)

UKS KONTRA

 1. RADZYMIN I-KONTRA  13 : 28

 4. KONTRA-RADOM 35 : 5

 

10.10.2015(W)

ZAWKRZE MŁAWA

  2.PŁOCK - KONTRA  25 : 13

 3.KONTRA - MŁAWA  9 : 13

     

18.10.2015(G)

UKS KONTRA

1.WARSZAWIANKA-KONTRA 18:24

 3. KONTRA - RADOM  33 : 12

 

17.10.2015(W)

RADZYMIN I

 1. KONTRA-RADZYMIN I  25 : 14

 3. KONTRA-VICTORIA  18 : 10

 

17.10.2015

WOLNE

25.10.2015

KS WARSZAWIANKA

WOLNE


 

24.10.2015

WOLNE

24.10.2015

PŁOCK

WOLNE

08.11.2015

WOLNE

07.11.2015(W)

RADZYMIN II

 2. RADOM-KONTRA  7 : 28

 4. RADZYMIN II-KONTRA  10 : 25

07.11.2015

WOLNE

15.11.2015

WOLNE

 

 

 

 

  

28.11.2015(G)

UKS KONTRA

 1. VARSOVIA-KONTRA 15 :16

 3. KONTRA-PŁOCK 23 : 28

 

 

19.12.2015(W)

UKS VARSOVIA

 1. KONTRA-VARSOVIA  9 : 23

 2. MŁAWA-KONTRA     14 : 8

 

                                                                        KS VICTORIA PIASECZNO                       KS ZAWKRZE MŁAWA

MTS LIDER RADOM                                      MTS LIDER RADOM                                 MMKS JUTRZENKA PŁOCK

UKS KONTRA                                                  UKS KONTRA                                            UKS KONTRA

KS WARSZAWIANKA                                     KPR ROKIS I RADZYMIN                           UKS VARSOVIA

                                                                         KPR ROKIS II RADZYMIN

(W) - wyjazd,  (G) - gospodarz

 

 

ROZGRYWKI JUNIORÓW MŁODSZYCH - LIGA MAZOWIECKA 2014/2015

 

DATA MECZ WYNIK
17.09.14 UKS KONTRA - MKS MAZUR SIERPC 33 : 35
20.09.14 AZS AWF WARSZAWA - UKS KONTRA 28 : 26
27.09.14 UKS KONTRA - UKS NIKE CIECHANÓW 31 : 48
05.10.14 UKPR AGRYKOLA - UKS KONTRA 49 : 33
11.10.14 UKS KONTRA - MTS LIDER RADOM 27 : 41
18.10.14 MUKS CZARNI REGIMIN - UKS KONTRA 29 : 20
25.10.14 UKS KONTRA - UKS ROYAL WILANÓW 33 : 43
11.11.14 UKS KONTRA - UMKS TRÓJKA OSTROŁĘKA 46 : 33
15.11.14 SKF WISŁA I PŁOCK - UKS KONTRA 51 : 19
22.11.14 UKS KONTRA - SKF II PŁOCK 28 : 36
29.11.14 UKS PRUS SIEDLCE - UKS KONTRA 35 : 37
06.12.14 MKS MAZUR SIERPC - UKS KONTRA 38 : 29
13.12.14 UKS KONTRA - AZS AWF WARSZAWA 18 : 34
20.12.14 UKS NIKE CIECHANÓW - UKS KONTRA 56 : 41
03.01.15 UKS KONTRA - UKPR AGRYKOLA 21 : 39
10.01.15 MTS LIDER RADOM - UKS KONTRA 35 : 28
17.01.15 UKS KONTRA - MUKS CZARNI REGIMIN 33 : 38
07.02.15 UKS ROYAL WILANÓW - UKS KONTRA 37 : 25
14.02.15 UMKS TRÓJKA OSTROŁĘKA - UKS KONTRA  30 : 32
21.02.15 UKS KONTRA - SKF WISŁA I PŁOCK 26 : 36
28.02.15 SKF WISŁA II PŁOCK - UKS KONTRA 31 : 28
07.03.15 UKS KONTRA - UKS PRUS SIEDLCE 31 : 30

 

NAJLEPSI STRZELCY SEZON 2014/2015



Alvarado Perez Karol : BRAMKARZ

Ardyn Maciej : -, -, 1, 3, 0, -, 0, -, -, -, -, -, -, -, -, -, -, -, -, -, -, - = 4

Arent Jakub : -, -, 9, 4, 0, 2, 5, 8, 4, 7, 1, 2, 1, 13, 3, 6, 15, 5, 6, 3, 6, 4 = 104

Bandurow Maciej : 0, 6, 2, 3, 4, 0, 0, 3, -, -, 3, 2, 1, -, -, -, -, 1, 5, 4, 7, 4 = 45

Cybulski Marcin : BRAMKARZ

Dudziński Robert : 0, 0, 1, 1, -, 0, 2, 1, 0, -, 0, 0, 0, 4, -, 0, 1, 1, 2, 0,1, 1 = 15

Gorecki Rafał : -, -, 4, 3, 2, 5, -, 3, 0, -, -, -, 0, 3, 1, -, 3, 1, 4, -, 2, 1 = 32

Hryniewski Szymon :-, -, -, -, -, -, -, -, -, -, -, -, -, -, -, -, -, -, -, -, -, - = 0

Jabłonowski Jakub : 3, -, -, -, -, -, -, 2, 0, -, -, -, -, -, -, -, -, -, -, -, 1, - = 6

Kalicki Jakub : 1, 1, 1, 0, 0, 0, 0, 0, 0, -, -, 0, 0, 1, 0, 1, 1, 3, -, 1, 0, 1 = 11

Kozłowski Maciej : 5, 3, -, -, -, -, -, 3, 2, -, 4, 0, 2, 4, 3, -, -, 4, 3, 2, 2, 1 = 38

Kwiatkowski Karol : 6, 3, 4, 4, 5, 2, -, 5, 1, 5, 1, 12, 1, -, -, 3, 3, 4, -, -, -, 3 = 62

Louesdon Mateusz : 5, -, -, -, 2, 10, 17, 10, 12, 13, 13, 5, -, -, 7, -, -, 3, 8, 6, 5, 12 = 128

Maciejewski Damian : -, -, -, -, -, -, -, -, -, -, -, -, -, -, -, -, -, -, -, -, -, - = 0

Matysik Mikołaj : 3, 4, 4, -, 3, -, 2, -, -, -, 1, 3, 3, 3, 2, 5, 2, 0, 3, 3, -, 4 = 45

Oździński Filip : 0, -, -, -, -, -, -, -, -, -, -, -, -, -, -, -, -, -, -, -, -, - = 0

Pawłowicz Maciej : BRAMKARZ

Sienkiewicz Kuba : 0, -, -, -, 0, 1, 0, 1, 0, 2, 0, 2, 0, 1, -, 2, -, 0, 1, -, -, 0 = 10

Świerczek Jan : -, -, -, -, -, -, -, -, -, -, -, -, -, -, -, -, -, -, -, -, - = 0

Twarowski Tadeusz : 3, -, -, 11, 10, -, 7, 10, -, 5, 2, -, 6, 10, 2, 6, 6, 0, -, 4, -, - = 82

Użarowski Patryk : 7, 9, 4, -, 1, 0, -, 0, 0, 4, 2, 3, 2, -, 3, 5, 1, 0, -, 2, 1, - = 44

Walkiewicz Adam : -, -, 1, 4, -, -, 0, -, 0, 1, 1, 0, 2, 2, -, -, -, 3, -, 1, 3, 0 = 18

Wójs - Ziarko Michał : -, -, -, -, -, -, -, -, -, -, -, -, -, -, -, -, 1, 0, -,0, 0, 0 = 1


ROZGRYWKI CHŁOPCÓW - GRUPA A1  2014/2015

Turniej 1  27.09.2014 (Organizator: UMKS Mars Legionowo)

Mecz:                                                                 Wynik
UKS Wilanowia W-wa      UKS Kontra W-wa       10 : 20

UKPR Agrykola W-wa     UKS Kontra W-wa         7  : 19


Turniej 2  04.10.2014 (Organizator: UKS Wilanowia W-wa)

Mecz:                                                                  Wynik

UKS Kontra W-wa               MTS Lider I Radom   18 : 7

UMKS Mars I Legionowo     UKS Kontra W-wa       9 : 25


Turniej 3   11.10.2014 (Organizator: UKS Kontra W-wa)

Mecz:                                                                      Wynik
UKS Kontra W-wa           UKPR Agrykola W-wa       28 : 13

UKS Kontra W-wa           UMKS Mars I Legionowo   33 : 9


Turniej 4  18.10.2014 (Organizator: MTS Lider Radom)
Mecz:                                                                     Wynik

UKS Kontra W-wa          UKS Wilanowia W-wa       19 : 15   

MTS Lider I Radom         UKS Kontra W-wa           23 : 26


LIGA WOJEWÓDZKA CHŁOPCÓW 2014/2015


DATA MECZ WYNIK
15.11.14 MKS Mazur I Sierpc - UKS Kontra Warszawa 16 : 19
29.11.14 UKS Kontra Warszawa - SKF Wisła II Płock 27 : 17
13.12.14 MTS Lider I Radom - UKS Kontra Warszawa 20 : 30
14.02.15 UKS Wilanowia Warszawa - UKS Kontra Warszawa 19 : 24
21.02.15 UKS Kontra Warszawa - MUKS 21 I Płock 23 : 38
07.03.15 UKS Kontra Warszawa - MKS Mazur I Sierpc 28 : 18
14.03.15 SKF Wisła II Płock _ UKS Kontra Warszawa 23 : 22
21.03.15 UKS Kontra Warszawa - MTS Lider I Radom 26 : 10
18.04.15 UKS Kontra Warszawa - UKS Wilanowia Warszawa 31 : 17
25.04.15 MUKS 21 I Płock - UKS Kontra Warszawa 42 : 10





ROZGRYWKI MŁODZIKÓW - GRUPA B - MMB 2013/2014

RUNDA I

DATA MECZ WYNIK
06.10.13 UKPR Agrykola - UKS Kontra 24 : 31
13.10.13 UKS Kontra - UKS Orlęta Zwoleń 33 : 19
20.10.13 UKS Kontra - MTS Lider Radom 29 : 33
27.10.13 UKS Wilanowia II - UKS Kontra 6 : 24
03.11.13 UKS Kontra - UKS Wilanowia I 25 : 26
10.11.13 KS Warszawianka - UKS Kontra 18 : 45
01.12.13 UKS Kontra - UKPR Agrykola 32 : 22
08.12.13 UKS Orlęta Zwoleń - UKS Kontra 34 : 41
15.12.13 MTS Lider Radom - UKS Kontra 36 : 32
05.01.14 UKS Kontra - UKS Wilanowia II 50 : 9
12.01.14 UKS Wilanowia I - UKS Kontra 23 : 28
19.01.14 UKS Kontra - KS Warszawianka 48 : 14

 

NAJLEPSI STRZELCY  RUNDY I- SEZON 2013/2014

 

Lp. Nazwisko i imię Mecz 1 Mecz 2 Mecz 3 Mecz 4 Mecz 5 Mecz 6 Mecz 7 Mecz 8 Mecz 9 Mecz 10 Mecz 11 Mecz 12 Suma
1 Alvarado Karol      B  R A M K A R Z      
2 Arent           Jakub 1 5 1 3 1 13 5  11  2    8  57
3 Burda Michał                          
4 Cybulski Marcin      B R A M K A R Z      
5 Gorecki Rafał 2 1 2 1 6 3      2  3    4  24
6 Jabłonowski Jakub 2   1 1 2 2 3    1  5  1  1  19
7 Kalicki Jakub 2 2 1   1 2    2  2  1    1  14
8 Kwiatkowski Karol 3 11   7 1 5 4    2  6  3  8  50
9 Louesdon Mateusz 6 5 13   5 9 5  13  13  15  12  12  108
10 Sienkiewicz Kuba 3   1 4 1 3 4  4  1  1    2  24
11 Strzelecki Andrzej                          
12 Świerczek Jan             1      2      3
13 Twarowski Tadeusz 4 5 5 5 4   4    6  5  6  5  49
14 Użarowski Patryk 7 3 4 3 3 8 4  7    3  4  2  48
15 Walkiewicz Adam 1 1 1   1   2  4  3  2  2 5  22

 

 RUNDA II

DATA MECZ WYNIK
01.02.14 MUKS Czarni Regimin - UKS Kontra Warszawa 32 : 31
09.02.14 SKF Wisła I Płock - UKS Kontra Warszawa 29 : 24
09.03.14 UKS Kontra Warszawa - UKS Nike Ciechanów 30 : 40
16.03.14 MUKS 21 I Płock - UKS Kontra Warszawa 31 : 34
23.03.14 UKS Kontra Warszawa - MUKS Czarni Regimin 29 : 28
30.03.14 UKS Kontra Warszawa - SKF Wisła I Płock 26 : 36
06.04.14 UKS Nike Ciechanów - UKS Kontra Warszawa 38 : 32
13.04.14 UKS Kontra Warszawa - MUKS 21 I Płock 30 : 24


NAJLEPSI STRZELCY RUNDY II - SEZON 2013/2014


Lp. Nazwisko i imię Mecz 1 Mecz 2 Mecz 3 Mecz 4 Mecz 5 Mecz 6 Mecz 7 Mecz 8 Suma
1. Alvarado Karol B R A M K A R Z  
2. Arent Jakub  5    2 8 5 3  10  6  
3. Burda Michał                  
4. Cybulski Marcin B R A M K A R Z  
5. Gorecki Rafał     3  5  5  2      
6. Jabłonowski Jakub 1    1    1        
7. Kalicki Jakub  4    3  2        1  
8. Kwiatkowski Karol 5    2  2  5 4 2    
9. Louesdon Mateusz 12    9  6  7  8  7    
10. Sienkiewicz Kuba  1    1  1  1   1  1  
11. Strzelecki Andrzej                  
12. Świerczek Jan                2  
13. Twarowski Tadeusz 2   5  8  2  3  7  11  
14. Użarowski Patryk      3  2  2  6  4  9  
15. Walkiewicz Adam  1    1    1    1    


LIGA WOJEWÓDZKA CHŁOPCÓW - LWCH 2013/2014

 

DATA MECZ WYNIK
 23.11.13     UKS Kontra I W-wa - UKS Niedźwiadek Węgrów  29 : 19
 30.11.13    UKPR Agrykola I W-wa - UKS Kontra I W-wa  8 : 17
 07.12.13    UKS Kontra I W-wa - SKF Wisła I Płock  26 : 27
 14.12.13    UKS Kontra I W-wa - UKS Wilanowia I W-wa  
 21.12.13    MKS Wkra Bieżuń - UKS Kontra I W-wa  
 04.01.14    UKS Kontra I W-wa - UKS Orzeł Zawidz  
 11.01.14    MUKS 21 I Płock - UKS Kontra I W-wa 27 : 17
 18.01.14    UKS Niedźwiadek Węgrów - UKS Kontra I W-wa  
 25.01.14    UKS Kontra I W-wa - UKPR Agrykola I W-wa 31 : 15
 01.02.14    SKF Wisła I Płock - UKS Kontra I W-wa 35 : 22
 08.02.14    UKS Wilanowia I W-wa - UKS Kontra I W-wa 38 : 16
 08.03.14    UKS Kontra I W-wa - MKS Wkra Bieżuń  
 15.03.14    UKS Orzeł Zawidz - UKS Kontra I W-wa  
 22.03.14    UKS Kontra I W-wa - MUKS 21 I Płock 26 : 32

 

 

 

KLUBOWE MISTRZOSTWA WARSZAWY MŁODZIKÓW

WARSZAWA 10.11.2012

 

 

UKS KONTRA

UKS WILANOWIA

UKPR AGRYKOLA

UKS ROYAL WILANÓW

PKT

MIEJSCE

UKS KONTRA

X

17:15

17:21

14:18

2

III

UKS WILANOWIA

15:17

X

13:26

12:23

0

IV

UKPR AGRYKOLA

21:17

26:13

X

31:14

6

I

UKS ROYAL WILANÓW

18:14

23:12

14:31

X

4

II

 

 

 

 

Rozgrywki Młodzików - Grupa B - MMB 2012/2013

 

Runda: 1

Kolejka: 1          23.09.2012    /niedziela/

UKPR  Agrykola I W-wa       UKS Kontra  W-wa                   38 : 15     (   16 : 11  )

Najlepsi strzelcy:

Louesdon Mateusz      6

Kwiatkowski Karol        4

Gorecki Rafał                 3

Iwaniuk Krzysztof          2

 

Kolejka: 2          30.09.2012    /niedziela/

ZUKS Mutka Zielonka         UKS Kontra  W-wa                     27 : 30     (   12 : 11  )

Najlepsi strzelcy:

Louesdon Mateusz      14

Użarowski Patryk           6

Kwiatkowski Karol         4

Gorecki Rafał                  2

Kuchta Mateusz              2

Arent Jakub                     1

Świerczek Jan                 1

Kolejka: 3          7.10.2012      /niedziela/

UKS Royal Wilanów            UKS Kontra W-wa                    48 : 30     (   22 : 13  )

Najlepsi strzelcy:

Louesdon Mateusz          11

Kwiatkowski Karol            4

Użarowski Patryk              4

Gorecki Rafał                     3

Arent Jakub                        2

Bandurow Maciej              1

Iwaniuk Krzysztof              1

Jabłonowski Jakub           1

Kozłowski Maciej               1

Świerczek Jan                    1

Walkiewicz Adam               1

Kolejka: 4          14.10.2012    /niedziela/

MTS Lider II Radom              UKS Kontra  W-wa                   19 : 34     (   9 : 19  )

 

Kolejka: 5          21.10.2012    /niedziela/

UKS Kontra  W-wa               UKS Wilanowia I W-wa           21 : 20     (   12 : 9  )

Najlepsi strzelcy:

Louesdon Mateusz   13

Kwiatkowski Karol     2

Użarowski Patryk       2

Arent Jakub                 1

Bandurow Maciej        1

Gorecki Rafał               1

Twarowski Tadeusz    1

Kolejka: 6          28.10.2012    /niedziela/

UMKS Trójka Ostrołęka        UKS Kontra  W-wa                   26 : 26     (   14 : 12  )

Najlepsi strzelcy:

Louesdon Mateusz      10

Użarowski Patryk          5

Bandurow Maciej          4

Gorecki Rafał                4

Arent Jakub                   1

Kwiatkowski Karol        1

Twarowski Tadeusz     1

 

Kolejka: 7          4.11.2012      /niedziela/

UKS Kontra  W-wa               MTS Lider I Radom                   23 : 22     (   15 : 9  )

Najlepsi strzelcy:

Louesdon Mateusz       9

Użarowski Patryk         4

Kwiatkowski Karol        3

Bandurow Maciej          2

Gorecki Rafał                2

Kozłowski Maciej          2

Iwaniuk Krzysztof        1

 

Runda: 2

Kolejka: 8          11.11.2012    /niedziela/

UKS Kontra  W-wa               UKPR  Agrykola I W-wa          26 : 31     ( 14 : 16 )

Najlepsi strzelcy:

Louesdon Mateusz       10

Kwiatkowski Karol         4

Bandurow Maciej           3

Kozłowski Maciej            3

Użarowski Patryk           3

Gorecki Rafał                  2

Arent Jakub                    1

 

 

Kolejka: 9          18.11.2012    /niedziela/

UKS Kontra  W-wa               ZUKS Mutka Zielonka             28 : 20  (15 : 10 )

Najlepsi strzelcy:

Louesdon Mateusz      12

Gorecki Rafał               4

Arent Jakub                  2

Bandurow Maciej          2

Jabłonowski Jakub       2

Kozłowski Maciej         2

Kwiatkowski Karol        2

Iwaniuk Krzeysztof       1

Walkiewicz Adam         1

 

 

Kolejka: 10         25.11.2012    /niedziela/

UKS Kontra W-wa            UKS Royal Wilanów                  24 : 41     (   7 : 18  )

Najlepsi strzelcy:

Twarowski Tadeusz    6

Bandurow Maciej        5

Jabłonowski Jakub      5

Gorecki Rafał              3

Arent Jakub               2

Kozłowski Maciej       2

Kuchta Mateusz         1

 

 

 

 

 

Kolejka: 11         2.12.2012      /niedziela/

UKS Kontra  W-wa               MTS Lider II Radom                  31 : 34     (   15 : 16  )

Najlepsi strzelcy:

Gorecki Rafał                 8

Louesdon Mateusz        7

Jabłonowski Jakub         6

Bandurow Maciej           3

Użarowski Patryk           3

Walkiewicz Adam           2

Arent Jakub                    1

Kuchta Mateusz              1

 

Kolejka: 12         16.12.2012    /niedziela/

UKS Wilanowia I W-wa       UKS Kontra  W-wa                   22 :22     (  10 : 8  )

Najlepsi strzelcy:

Louesdon Mateusz         14

Użarowski Patryk             3

Jabłonowski Jakub           2

Bandurow Maciej             1

Kozłowski Maciej              1

Kwiatkowski Karol            1

 

Kolejka: 13         13.01.2013  /niedziela/

UKS Kontra  W-wa               UMKS Trójka Ostrołęka           23 : 24     (   14 : 11  )

Najlepsi strzelcy:

Louesdon Mateusz          9

Kwiatkowski Karol           4

Jabłonowski Jakub           3

Gorecki Rafał                   2

Ardyn Maciej                    1

Arent Jakub                     1

Bandurow Maciej             1

Kozłowski Maciej             1

Użarowski Patryk             1

 

Kolejka: 14         20.01.2013  /niedziela/

MTS Lider I Radom               UKS Kontra  W-wa                   33 : 18     (   16 : 9  )

Najlepsi strzelcy:

Louesdon Mateusz          9

Użarowski Patryk            3

Gorecki Rafał                  2

Kwiatkowski Karol          2

Jabłonowski Jakub         1

Kuchta Mateusz              1

 

II Faza Rozgrywek Młodzików 2012/2013

 

17.02.2013

UKS Kontra Warszawa             UKS Wkra Bieżuń              35 : 15    (15 : 7)

Najlepsi strzelcy:

Bandurow Maciej         7

Kwiatkowski Karol       6

Jabłonowski Jakub       5

Arent Jakub                  4

Użarowski Patryk         4

Ardyn Maciej                 3

Gorecki Rafał                 3

Kozłowski Maciej           2

Walkiewicz Adam          1

 

24.02.2013

MUKS Czarni Regimin                 UKS Kontra Warszawa                36 : 33     (18 : 15)

Najlepsi strzelcy

Louesdon Mateusz        20

Twarowski Tadeusz       4

Kwiatkowski Karol          3

Ardyn Maciej                   2

Kozłowski Maciej            2

Użarowski Patryk           1

Walkiewicz Adam           1

 

09.03.2013

UKS Kontra Warszawa              MUKS 21 II Płock                           37 : 29       (20 : 17)

Najlepsi strzelcy:

Louesdon Mateusz          10

Arent Jakub                       9

Kwiatkowski Karol             8

Twarowski Tadeusz           5

Jabłonowski Jakub              2

Kozłowski Maciej                 2

Ardyn Maciej                        1

 

10.03.2013

MKS Mazur Sierpc                      UKS Kontra Warszawa                 24 : 30       (9 : 13)

Najlepsi strzelcy:

Louesdon Mateusz              13

Kwiatkowski Karol                 6

Użarowski Patryk                   4

Ardyn Maciej                           3

Walkiewicz Adam                    2

Arent Jakub                              1

Kozłowski Maciej                      1

 

17.03.2013

UKS Wkra Bieżuń                       UKS Kontra Warszawa              0 : 10

 

7.04.2013

UKS Kontra Warszawa             MUKS Czarni Regimin                    29 : 26            (15 : 11)

Najlepsi strzelcy:

Louesdon Mateusz                   12

Kozłowski Maciej                        5

Użarowski Patryk                        5

Arent Jakub                                  2

Jabłonowski Jakub                       2

Gorecki Rafał                                1

Twarowski Tadeusz                      1

Walkiewicz Adam                           1

 

21.04.2013

MUKS 21 II Płock                        UKS Kontra Warszawa           32 : 30

 

28.04.2013

UKS Kontra Warszawa             MKS Mazur Sierpc                   26 : 20           (11 : 10)

Najlepsi strzelcy:

Louesdon Mateusz          12

Użarowski Patryk              4

Ardyn Maciej                      2

Kwiatkowski Karol             2

Twarowski Tadeusz           2

Arent Jakub                        1

Bandurow Maciej                1

Gorecki Rafał                      1

Jabłonowski Jakub              1

 

Rozgrywki chłopców - Grupa B     - CHB 2012/2013

 

Turniej: 1          06.10.2012  /sobota/                 Organizator:           UKS Kontra Warszawa

Godzina                                                                                                Kolejność gier

10.00          UKS Kontra I W-wa             UKS Wilanowia II W-wa             1                      15 :9

10.50          MTS Lider I Radom             UKS Wilanowia I  W-wa             2                      17 :18

11.40          UKS Wilanowia II W-wa       MTS Lider I Radom                    3                     12 :22

12.30          UKS Wilanowia I W-wa        UKS Kontra I W-wa                  4                        33 :7

Najlepsi strzelcy:

Troczyński Maksymilian        9

Wyszyński Radosław           5

Sobczyk Michał                     3

Jagielski Krzysztof                2

Grabarczyk Marcin                1

Mazurkiewicz Dymitr              1

Supeł Gustaw                         1

Turniej:      2          20.10.2012  /sobota/                Organizator:          MTS Lider Radom

Kolejność gier

UKS Wilanowia I W-wa        UKS Wilanowia II  W-wa                  2                           0 : 0

UKS Kontra I W-wa              MTS Lider I Radom                           1                           9 :23

UKS Wilanowia II W-wa       UKS Kontra I Warszawa                  3                           19 :12

UKS Wilanowia I W-wa        MTS Lider I Radom                          4                           0 : 0        

 

Turniej:        3         10.11.2012  /sobota/               Organizator:            UKS Wilanowia W-wa

Kolejność gier

MTS Lider I Radom              UKS Wilanowia II W-wa                   3                           0 : 0

UKS Wilanowia II W-wa        UKS Wilanowia I W-wa                  1                           0 : 0

MTS Lider I Radom              UKS Kontra I W-wa                           2                           19 :13

UKS Kontra I W-wa              UKS Wilanowia I W-wa                    4                           10 :19

 

 

Współpraca

  • Biuro Sportu i Rekreacji
    m. st. Warszawy

  • Urząd Dzielnicy Ursynów
    m. st. Warszawy
  • Szkoła Podstawowa Nr 336
    w Warszawie
  • Gimnazjum Nr 94 w Warszawie

Aktualności

2012.09.15

Starty - Sezon 2012/2013

Rozpoczęliśmy starty w zawodach sportowych sezonu 2012/2013.
Szczegóły i wyniki w zakładce "Sport" a zdjęcia w naszej "Galerii"

<< <  Strona 20 z 21  > >>