Strona WWW

O Klubie

Klub powstał w 2003 roku z inicjatywy nauczycieli wychowania fizycznego, Rodziców dzieci, byłych zawodników KS Warszawianka oraz osób związanych ze środowiskiem warszawskiej piłki ręcznej.

Klub został zarejestrowany w ewidencji uczniwskich klubów sportowych m.st. Warszawy pod             nr 333 dnia 21.05.2003r.

Prowadzimy szkolenie sportowe w piłce ręcznej chłopców i dziewcząt,  organizujemy obozy sportowe ukierunkowane na ww dyscyplinę oraz ogólnorozwojowe z elementami pływania, narciarstwa zjazdowego, łyżwiarstwa itp.

• Biuro Sportu i Rekreacji
    m. st. Warszawy

• Urząd Dzielnicy Ursynów
    m. st. Warszawy
  • Szkoła Podstawowa Nr 336
  • Gimnazjum Nr 94 w Warszawie

2020.07.03

Obóz letni 2020 - dokumenty

1. Dokumenty do wypełnienia na obóz letni  sierpień 2020 (karta kwalifikacyjna oraz oświadczenie/ANKIETA COVID - 19 ( MUSI BYĆ WYPEŁNIONA Z DNIEM 1 SIERPNIA 2020 - DZIEŃ WYJAZDU)wraz z regulaminem obozu znajdują sie w zakładce pliki do pobrania).
2. Bardzo prosimy o zapoznanie się z regulaminem, wypełnione dokumenty będziemy zbierać przy autokarze.
3. Przypominamy, że każdy uczestnik obozu zobowiązany jest do posiadania aktualnych badań sportowych.

Strona 1 z 23  > >>